Nowy zestaw Ego3
Clearomizer Crystal 2
Podwójny papieros

Zestaw Ego3 Black
Tank System - NOWOŚĆ!
Podwójny papieros

Nowe Liquidy 10ml
Bogactwo smaków - NOWOŚĆ!

Clearomizer Crystal 2
NOWOŚĆ!

Etui zamykane Ego3

POLECAMY | Zobacz - sklep

E-papieros

 

Budowa elektronicznego papierosa

Pokolenia się zmieniają, palenie staje się również nowoczesne. E-papierosy Smoox® wyznaczają nowe trendy.

Nie idź w zaparte, zmień palenie na lepsze. Elektroniczne papierosy to Twój kierunek w zdrowszą przyszłość. Elektroniczny papieros wygląda tak samo jak prawdziwy, różnica polega na tym, że jest od niego zdrowszy, tańszy i służy do wielokrotnego użytku. W skład e-papierosa wchodzą trzy części:
– kartridż (ustnik) wypełniony specjalnym płynem tzw. liquidem. Płyn ten oprócz wody zawiera nikotynę, glikol propylenowy, glicerynę i dodatki smakowe w zależności od smaku e-papierosa.
– atomizer element grzewczy e-papierosa. Podczas zaciągania się podgrzewa płyn zawierający nikotynę, z którego zostaje wytworzona para wdychana przez e-palacza.
– bateria którą pełni akumulatorek litowo-jonowy do wielokrotnego ładowania. Akumulatorek zakończony jest diodą LED, która symuluje żarzenie się e-papierosa w kolorze czerwonym lub niebieskim.

Działanie

Cenimy proste rozwiązania i działania z najnowszą generacją. Skuteczniej już się nie da.

E-papieros działa na zasadzie odparowania składników zawartych we wkładzie (kartridżu) e-papierosa. Zostają one skroplone, a nie spalone, jak w przypadku tradycyjnego papierosa. Elektroniczny papieros działa jak tradycyjny papieros na zasadzie zaciągania się. Podczas zaciągania się e-papierosem mikroprocesor wykrywa przepływ powietrza, co powoduje uruchomienie grzałki. Wówczas dioda umieszczona na końcu baterii imituje żar. Do przepływającego powietrza zostają wprowadzone kropelki liquidu. Tworzy to mały obłoczek pary wdychany przez użytkownika. Dzięki takiej formie e-palacze lepiej przyswajają nikotynę, niż w przypadku używania plastrów czy gumy z nikotyną, której zaabsorbowanie trwa ponad 10 minut. Dodatkowo w przypadku e-papierosów przyjmowane są kontrolowane dawki nikotyny, co jest niemożliwe przy spalaniu zwykłych papierosów. Do organizmu e-palacza trafia niemal czysta nikotyna, która wywołuje uczucie przyjemności dzięki zwiększeniu poziomu dopaminy – hormonu szczęścia. Pozwól sobie żyć zdrowiej i nowocześniej.

Gama produktów

E-papieros to coś więcej niż tylko gadżet i dobra zabawa.

Wciąż powiększająca się gama smaków liquidów to kolejny atut tego cudownego wynalazku. Podążaj ku przyszłości, odkrywaj całkiem nowe możliwości w smakowaniu e-papierosów. Wszystkim klientom e-papierosów Smoox® oferujemy szeroki wybór liquidów z bogatej palety smaków: Marlboro, Tobacco, Camel, Kubańskie cygaro. Płyny w liquidach zawierają niepowtarzalne i wyjątkowe aromaty, do wyboru tęcza smaków: Mięta, Czekolada, Wanilia, Jabłko, Kawa, Wiśnia. Dodaj do kartridża liquid płynny, a smak Twojego e-papierosa stanie się inny. Nasze liquidy powstają w laboratoryjnych warunkach, posiadają niezbędne atesty i certyfikaty, pakowane są w stylowe i markowe pudełeczka z logiem marki Smoox®. Elektroniczne papierosy spełniają największe wymagania, pozwalają stworzyć niepowtarzalny klimat i charakter e-palenia.

Dzięki możliwości wyboru dawek nikotyny w kartridżach masz pełną kontrolę nad paleniem. To Ty decydujesz, jaką wysoką dawkę nikotyny chcesz przyjąć. W ofercie Smoox® dostępne są kartridże na każdy etap Twojego palenia – małe, kiedy rzucasz, duże, kiedy chcesz. Zmień swoje życie, zacznij od rzucenia nałogu. W ofercie dostępne są kartridże z:

- dużą zawartością nikotyny: Mocny (High – 18 mg nikotyny)...i nie ma mocniejszych
– średnią zawartością nikotyny: Standardowy (Medium – 14 mg nikotyny)
– niską zawartością nikotyny: Niski (Light 11 mg nikotyny)
– zerową zawartością nikotyny: Zerowy (Zero – 0mg nikotyny)

Elektroniczny papieros Smoox® to także gadżet szyty na Twoją miarę. Do wyboru masz dwie całkowite długości:
model M201 Pen – 154 mm
modele serii M401 oraz Standard Box – 108mm

Dodatkowe wyposażenie

Jeśli jesteś czuły na szczegóły. Elektroniczne papierosy doskonale nadają się na prezent.

Metalowe etui (papierośnica) – estetyczne i praktyczne, to nie tylko nowoczesny gadżet dla miłośników e-palenia, służy do ochrony, przechowywania i bezpiecznego przenoszenia elektronicznego papierosa. Papierośnica to bardzo dobry pomysł na prezent dla e-palacza.

Ładowarki: samochodowa, sieciowa, USB. Pozwalają wielokrotnie naładować akumulatorki Twojego e-papierosa za pomocą portu USB komputera, gniazdka zapalniczki w samochodzie, dowolnego źródła energii elektrycznej. Elektronicznie najlepsze.

W ofercie Smoox® znajdziesz również dodatkowe atomizery, zapasowe baterie do wszystkich modeli e-papierosów i to wszystko w najlepszej jakości i najkorzystniejszych cenach. Te e-papierosy naprawdę przyciągają.

Zapraszamy do świata e-papierosów Smoox® – doskonałej alternatywy tradycyjnego palenia

Mój koszyk

Podgląd zawartości

 

Wartość:

0,00 zł

 

Ilość produktów:

0 szt.

 

Koszt dostawy:

od 4,90 PLN

 

Zamawiam

Zamawiaj telefonicznie

 

poniedziałek – piątek:

Infolinia: 801-011-285

kom: 666 66 66 90

tel: (62) 597 66 66

 

sobota – niedziela:

tel: 666 66 66 90

Zostań Naszym Partnerem Handlowym

 

 

Zapraszamy

Copyright © 2009-2012 smoox.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.

Za pozycjonowanie stron serwisu odpowiada firma iCEA

Polityka cookies

i-Sklep