Katalog stron

Strony informatyczne

Internetowa poradnia psychologiczna

Psychoterapeuta a także logopeda to specjaliści których znajdą Państwo na przedstawianej tu witrynie. Jest to strona internetowa, która opisuje ofertę Internetowej Poradni Psychologicznej Alter-Ego. Centrala poradni mieści się na Dolnym Śląsku w miejscowości Wałbrzych. Oferta poradni skierowana jest jednak nie tylko do mieszkańców Wałbrzycha, lecz również ludzi mieszkających w innych miastach, na terenie całej Polski. Poradnia psychologiczna oferuje bowiem porady psychologa online. W propozycji jest m.in. terapia dzieci metodą bobath. Internetowa Poradnia Psychologiczna Alter-Ego to stosowne wyjście dla ludzi szukających logopedy bądź psychoterapeuty.

Kategorie:
Zdrowie i Uroda » Psycholodzy
Zdrowie i Uroda » Pomoc
Zdrowie i Uroda » Psychoterapia

data: 25.01.2013 | adres: http://www.ipp-alterego.pl | słowa kluczowe: psycholog psychoterapia Wałbrzych porady poradnia

Zobacz inne wpisy z tych kategorii:

 • Dentysta Marki

  Lśniący uśmiech to pragnienie każdej Pani i Pana. W tym celu należy pielęgnować zęby codziennie. Nie możemy zapominać o regularnym odwiedzaniu stomatologa. Lekarz dentysta przejrzy stan naszego uzębienianaszych zębów i zaaplikuje odpowiednią kurację. Mogą to być licówki, mostek, lub zalecenia chirurgiczne. Dlatego też powinniśmy dbać swoje uzębienie każdego dnia i już od najmłodszych lat. Musimy wspomnieć, że o ile licówki są zabiegiem to trzeba pielęgnować zęby, żeby wizyta u stomatologa kończyła się tylko przeglądem. Zachęcamy dzieci i dorosłych do zbadania swoich zębów.

 • Sylwia Hofman Pracownia rozwoju osobistego i psychoterapii

  Już dzisiaj skorzystaj z najwyzszej klasy usług pani Sylwii Hofman, jakie poparte są rozległym doświadczeniem. Dzięki ogromnej wiedzy, jak też doświadczeniu jest ona w stanie oferować utrzymane na najwyższym poziomie usługi, do jakich można zaliczyć prowadzenie warsztatów i szkoleń dla osób indywidualnych (albo grup zorganizowanych) a także dla firm. Jesteś w stanie korzystać ze szkoleń dotyczących takiej tematyki jak: trening asertywności, zarządzanie stresem, efektywna komunikacja, jak też odkrywanie rodzaju osobowości i osobistego potencjału i wielu innych. Co więcej pragnąc trafić do jak największego zgromadzenia osób prowadzi także konsultacji terapeutyczne, dzięki którym pomogła wielu osobom w depresji, walce z uzależnieniem.

 • Depresja Dwubiegunowa

  Obecnie depresja jest coraz poważniejszym zjawiskiem. Najzwyczajniej w świecie już nawet dzieci na nią cierpią. A przecież nieleczona depresja może skończyć się samobójczą śmiercią. I chociażby z tego właśnie powodu definitywnie nie można bagatelizować depresji. Jeśli więc masz depresję, szybko powinieneś pójść do lekarza psychiatry. Wyłącznie specjalista bardzo dobrze wie co trzeba zrobić, abyśmy mieli okazję na nowo cieszyć się swoim życiem. Życie jest krótkie, a więc należy zadbać o nie.

  data: 18.02.2013 | adres: http://www.depresja.info5.pl | słowa kluczowe: depresja objawy diagnoza porady | czytaj więcej »

 • Trema warsztaty Kraków

  Krakowski Ośrodek Doradztwa Artystów powstał by wspomagać wyjątkową w swojej specyfice grupę zawodową tj. artystom, którzy w swojej pracy muszą nieustannie zmagać się z wieloma zagadnieniami. Opieka psychologiczna jaką otaczamy artystów, umożliwia pokonanie problemów związanych tj. trema warsztaty Kraków , jaka towarzyszy wszystkim osobom występującym publicznie. Współpracujemy z artystami rozwijającymi swoje zdolności zawodowe, opierając się na najlepszych metodach psychologicznych i razem zmierzamy do osiągnięcia sukcesu zawodowego. Skierowaliśmy do Państwa propozycję współpracy prowadząc warsztaty, które dotyczą możliwości praktycznego zastosowania wiedzy w zakresie psychologia muzyki dla indywidualnego rozwoju i najlepszego funkcjonowania we współczesnym świecie zdolnych artystów niezależnie od wieku. Wspólnie odpowiemy na trudne pytanie - jak pokonać tremę? Swoją usługę kierujemy również do instytucji aktorów i muzyków organizując warsztaty grupowe.

  data: 06.01.2013 | adres: http://koda.krakow.pl | słowa kluczowe: trema trema warsztaty Kraków psychologia muzyki jak pokonać tremę | czytaj więcej »

 • Psychoterapia par i małżeństw

  Psychoterapia par w Warszawie Serwis o terapii małżeńskiej oferowanej w samym centrum Warszawy. Na stronie CentrumPar.pl możecie przeczytać o tym, w jakich sytuacjach terapia par jest pomocna i jakie pary mogą z niej skorzystać; można zapoznać się z podstawowymi informacjami o stosowanym podejściu psychoterapeutycznym oraz przeczytać o doświadczeniu terapeutów. Terapia par przeznaczona jest dla związków doświadczających poważne trudności i borykających się z kryzysem lub stagnacją związku, ale też dla tych, które w psychoterapeutycznej pracy nad swoim związkiem szukają dróg jej rozwoju i większej realizacji.

  data: 03.04.2012 | adres: http://terapiapar.tltl.pl | słowa kluczowe: związki małżeństwa pary psychoterapia małżeńska terapia par | czytaj więcej »

 • Psychoterapia

  Psychoterapia małżeńska Warszawa Strona o psychoterapii małżeńskiej świadczonej w Warszawie. Na stronie można przeczytać o tym, w jakich okolicznościach terapia małżeńska jest skuteczna i komu może pomóc; oraz zapoznać się z podstawowymi informacjami o stosowanym podejściu psychoterapeutycznym oraz przeczytać o kwalifikacjach psychoterapeutów. Terapia par skierowana jest szczególnie dla relacji doświadczających poważne trudności i borykających się z kryzysem, ale również dla tych, które w psychoterapeutycznej pracy nad swoim związkiem poszukują dróg jej wzrostu i większej realizacji (również po angielsku, psychologists Warsaw).

  data: 30.03.2012 | adres: http://psychoterapia-par.blogspot.com/ | słowa kluczowe: psychologia psychoterapia Warszawa | czytaj więcej »

 • bielizna erotyczna

  Minęły już czasy gdy na studniówkę zakładało się białą bluzkę oraz granatową bądź czarną spódnicę. Obecnie bal przedmaturalny to prawdziwa rewia mody - uczennice zakładają stylowe suknie aż do samej ziemi, niejednokrotnie z dopasowaną górą, gorsetem oraz głębokim dekoltem. sukienki na studniówkę2012 bardzo często są rozkloszowane i posiadają dopasowane gorsety. W obecnym sezonie modny jest powrót do tradycji, dominować będą suknie w kolorach czerni, granatu, fioletu - zaczynając od wrzosowego, poprzez śliwkę na odcieniu bakłażana kończąc oraz błękity i ciemne zielenie. Modne również będzie splatanie kolorów - ciekawy efekt można osiągnąć komponując suknię w oceanu ognistej czerwieni z czarnymi dodatkami albo odwrotnie. Modne będzie również splatanie tiulu z koronkami.

  data: 25.02.2012 | adres: http://e-bielizna24.com.pl | słowa kluczowe: bielizna erotyczna seksowna bielizna | czytaj więcej »

Katalog Informatyczny